fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТЕКТУМ-БУД

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Будівельна компанія “ТЕКТУМ-БУД” заснована в 2008 році та надає широкий спектр будівельних послуг на ринку України. Зокрема це повний комплекс інженерно-будівельних та консультаційних послуг з питань проектування, будівництва та обладнання споруд комерційного і промислового призначення, приміщень з регульованим середовищем (холодильні, морозильні і газові камери, камери шокового заморожування), малих архітектурних форм. Компанія співпрацює з багатьма виробниками різноманітної будівельної продукції, в тому числі роблячи акцент на використанні при будівництві новітніх технологій, і пропонує кінцевому споживачу комплексний підхід до будівництва швидко-монтованих будівель. Політика компанії направлена на задоволення потреб та бачення наших клієнтів за рахунок пріоритетної орієнтації на якість та оперативність виконання замовлень. Колектив компанії – це злагоджена команда спеціалістів: адміністративний, інженерний, технічний та робочий персонал володіє необхідними знаннями та має великий професійний досвід в галузі будівництва, для реалізації проектів різного ступеня складності. Наша місія – це максимальне сприяння добробуту і успішному розвитку бізнесу наших Замовників.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: