fbpx

СОС Дитячі Містечка Україна

МБО «БФ «СОС Дитячі містечка» реалізує в Україні комплексні програми в галузі опіки, освіти та охорони здоров’я для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і таких, що перебувають під загрозою втрати сім’ї.

Наші програми передбачають надання безпосередніх послуг дітям, а також розвиток потенціалу батьків, осіб, що їх замінюють та членів громади. Суспільно-правова діяльність організації спрямована на захист прав дітей цільової групи, шляхом сприяння вдосконаленню політики та практики в найкращих інтересах дітей, керуючись принципами Конвенції ООН про права дитини.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: