fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СОС Дитячі Містечка Україна

Нагороди компанії:
PublisherHero

Чемпіони за кількістю згадок у прес-релізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

СОС Дитячі Містечка Україна – недержавна благодійна організація, яка вже понад 17 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 85 000 дітей та дорослих в Київській та Луганській областях отримали підтримку від фонду.

Наш фонд є частиною міжнародною федерації СОС Кіндердорф, яка представлена у 136 країнах світу та має 72-річний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.

Місія організації – допомогти кожній дитині рости у люблячій родині.

Головна особливість роботи – комплексний підхід до проблеми сирітства. Ми працюємо не лише з наслідками, а й над профілактикою, в першу чергу націлені на збереження родини та налагодження в ній здорової атмосфери. Для цього надаємо вразливим сім’ям із дітьми як матеріальну допомогу (продуктові набори, засоби гігієни, ліки), так і фахову нематеріальну підтримку (консультації психологів, педагогів, логопедів, оплату професійних курсів, ін.).

Якщо зберегти рідну родину не вдається, допомагаємо забезпечити виховання дитини у безпечному та турботливому сімейному середовищі – прийомні родини, патронатні та опікунські сім’ї, сприяння усиновленню.

СОС Дитячі Містечка Україна надає допомогу на безоплатній основі, за рахунок благодійних внесків. Щорічно організація звітує про цільове використання коштів та проходить зовнішній аудит.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: