fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СофтСерв

SoftServe — багатонаціональна компанія з розробки програмного забезпечення та консалтингу, яка допомагає глобальним організаціям підвищити конкурентоспроможність своїх клієнтів, забезпечуючи технології та процеси, які дозволяють досягати стратегічних результатів. Головний офіс компанії розташований у Львові, Україна, та у Форт-Майерсі, Флорида, США, а девцентри розташовані по всій Україні. У штаті понад тисяча професіоналів SoftServe забезпечує першокласну розробку програмного забезпечення, гарантію якості, обслуговування програмного забезпечення та супутні послуги. З 1993 року SoftServe співпрацювала з більш ніж тисячею компаній у всьому світі щодо широкого спектру продуктів і технологій. Сучасна інфраструктура SoftServe, процеси, сертифіковані ISO та CMMI, і неперевершений талант гарантують першокласність навіть у найскладніших проектах. Маючи статус Microsoft Gold Certified Partner з 2004 року, SoftServe була обрана фіналістом програми Microsoft Partner of the Year Award зі своїми програмами SalesWorks™ і RE3W у 2006 та 2007 роках. У 2008 році компанія стала першим ексклюзивним партнером Microsoft ISV NXT у Центральній та Східній Європі та була визнана Партнером року з мобільних рішень у регіоні. Global Services 100 двічі визнавала SoftServe серед 10 найкращих елітних офшорних аутсорсингових постачальників.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: