fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Серв’є Україна

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія «Серв’є», заснована з метою задовольняти потреби охорони здоров’я, є глобальною групою, якою управляє Фонд, що прагне створювати соціально значущі рішення  як для пацієнтів, так і для сталого розвитку світу. Завдяки своїй унікальній моделі управління вона може повністю реалізувати своє покликання на довготермінову перспективу: бути відданою терапевтичному прогресу задля задоволення потреб пацієнтів. 21 800 співробітників Групи віддані цьому спільному покликанню, яке є джерелом щоденного натхнення.

В Україні «Серв’є» здійснює свою діяльність понад 20 років, у компанії працює 280 співробітників. Продуктове портфоліо в Україні представлене 19 оригінальними брендами, що забезпечує доступ українським пацієнтам до високоякісного лікування у ключових терапевтичних напрямках: онкологія, кардіометаболізм, неврологія, імунозапальні захворювання.

Компанія є одним із визнаних лідерів у кардіології на українському ринку і представляє широку лінійку високоякісних та ефективних лікарських препаратів для лікування артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності.

У своїй щоденній діяльності «Серв’є» дотримується принципів відповідального та етичного підходу до ведення бізнесу, заснованого на відкритості, прозорості та дотриманні всіх законодавчих норм і правил. А принципи корпоративної соціальної відповідальності, органічно вписані в усі аспекти діяльності компанії, стосуються питань підвищення доступності сфери охорони здоров’я, розвитку співробітників, вибудовування стійких і прозорих відносин з партнерами, а також турботи про довкілля.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: