fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Імперіал Тобако Юкрейн

Imperial Tobacco є частиною провідної міжнародної компанії Imperial Brands, яка виробляє і продає широкий асортимент тютюнових і нетютюнових виробів у понад 160 країнах світу. В Україні Imperial Tobacco займається виробництвом та продажем сигарет Davidoff, West, Parker & Simpson, Jade та «Прима». Компанія має своє виробництво в Україні – фабрику в Києві, яка виготовляє тютюнову продукцію як для внутрішнього ринку, а також на експорт у понад 20 країн світу. Сьогодні в «Імперіал Тобакко» в Україні працює понад 700 чоловік. Компанія є крупним інвестором і входить до ТОП-10 найбільших платників податків в країні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: