fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Поліграфічні Матеріали Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія ТОВ «Поліграфічні Матеріали Україна» заснована в період війни у квітні 2022 році для розвитку поліграфічної промисловості України, створення нових робочих місць та підтримки Української економіки.

З перших днів свого існування ми активно підписуємо нові й нові зовнішньоекономічні контракти з провідними світовими виробниками витратних матеріалів для поліграфії, щоб задовільнити потреби ринку, вивести українського виробника на міжнародний рівень та разом рухатись до Європейської єдності. 

На сьогодні ми є представником всесвітньо відомих виробників з Німеччини – LEONHARD KURZ, EUKALIN, ZELLER+GMELIN, ULTRALEN, FSD, REFLEX Premium Papier, HINDERER+MÜHLICH, GMUND, SMURFIT Kappa Wrexen, Італії – FEDRIGONI, FAVINI, MANIFATTURA, Synt3, Голландії – ESKA, Krekelberg,  Великобританії – G. F Smith, Туреччини – Liteks Plastik İmperteks Tekstil.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: