fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗІГЕНІА-АУБІ КГ

Компанія заснована у 1914 році. Це є родинна компанія, яка належить родині Франк. Компанія займалась виробництвом різноманітних виробів з заліза. З часом рід діяльності перейшов на виробництво віконної та дверної фурнітури. В 1998 році компанія придбала компанію Aubi Baubeschläge GmbH, а в 2006 році SIEGENIA придбала компанію KFV GmbH&Co. На сьогодні компанія SIEGENIA є одним з найбільших в Європі виробників віконної та дверної фурнітури, розсувних систем, провітрювачів, замків, різноманітних модулів управління “розумним будинком”.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: