Серв’є Україна

ТОВ “Серв’є УКраїна” – міжнародна французька фармацевтична компанія зі штатом у розмірі 21 600 працівників та глобальною присутністю у 148 країнах світу.
Щодня 94 млн. пацієнтів лікуються нашими препаратами, тому ми чітко усвідомлюємо свою відповідальність перед пацієнтами, лікарями та іншими фахівцями у сфері охорони здоров’я. Всі вони – наша мотивація у щоденній діяльності, націленій на інновації та сприяння терапевтичному прогресу.
Діяльність ТОВ “Серв’є УКраїна” сконцентрована у 5 сферах: кардіологія, ендокринологія, онкологія, ревматологія та психоневрологія.
Ми працюємо для того, щоб передати майбутнім поколінням світ, у якому якісна система охорони здоров’я буде доступна кожному.
Нами керує віра у вищу цінність нашої професії. Ми науково-дослідна організація, присвячена реалізації основних потреб і майбутньому.
Вся наша діяльність ґрунтується на трьох основних принципах:
– наш головний принцип – задоволення потреб, лікарів, що призначають наші препарати, та пацієнтів, які ці
препарати приймають.
– для нас важливо, щоб наша дослідницька діяльність робила внесок у прогрес медицини. Наукові дослідження для нас так само значимі, як і виробництво лікарських засобів.
– наш третій, але не менш важливий принцип полягає у тому, що кожен наш співробітник повинен мати можливість самореалізації у своїй діяльності.
Втілення ідей у життя
Ми розвиваємось рекордними темпами. Компанію було засновано у Франції. На початку своєї діяльності штат Компанії налічував усього 9 чоловік. На разі штат наших співробітників перевищує 20 000 осіб у всьому світі.
Креативність у дослідженнях і розробках вимагають незалежності. Оскільки ми є фондом, це гарантує необхідну незалежність.
Об’єднані високою мотивацією
Ми пишаємось нашими 21 000 співробітниками увсьому світі і силою, яку вони уособлюють. Можливість займатись благородною справою, беручи участь у дослідженнях, присвячених прогресу, породжує високу мотивацію серед наших співробітників. Ми цінуємо цю мотивацію, і робимо все можливе, щоб створити відмінні робочі умови.
Серв’є в Україні
В Україні Компанія почала свою діяльність у 1997 році. Завдяки чіткому дотриманню стратегії, яка базується на етиці і проведенні наукових досліджень, за шістнадцять років 16 лікарських засобів знайшли широке застосування в Україні і є лідерами у своїх терапевтичних напрямах. Надійність препаратів підтверджена даними клінічної ефективності і безпечності.
ТОВ “Серв’є УКраїна” має успішний досвід і стабільні стосунки з українськими спеціалістами в області медицини і є лідером у кардіології.
ТОВ “Серв’є УКраїна” бере активну участь в організації і проведенні освітніх програм, медичних конгресів та
форумів, наукових досліджень, які спрямовані на розвиток системи української охорони здоров’я, розповсюдження наукових знань серед лікарів і підвищення медичної освіченості пацієнтів, зокрема, при захворюваннях серця і судин, органів дихання, діабету.
ТОВ “Серв’є Україна” займає впевнену позицію на фармацевтичному ринку України:
• №1 у кардіологічній галузі;
• №6 серед усіх фармацевтичних компаній на ринку України;
• 17 препаратів представлено на ринку України.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: