fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Серв’є Україна

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

ТОВ «Серв’є Україна» входить до складу групи незалежної французької фармацевтичної компанії Серв’є, яка
управляється неприбутковим фондом. Вона є другою за розміром французькою фармкомпанією та №33 у світовій фармацевтичній галузі.
В Україні Серв’є здійснює свою діяльність майже 20 років, у компанії працює понад 250 співробітників. Продуктове портфоліо в Україні представлене 18 оригінальними брендами, що забезпечує доступ українських пацієнтів до високоякісного лікування у ключових терапевтичних напрямах: кардіологія, судинні захворювання, цукровий діабет, онкологія та нейропсихіатричні захворювання.
Серв’є є одним із визнаних лідерів у кардіології на українському ринку і представляє широку лінійку високоякісних та ефективних лікарських препаратів для лікування артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності.
У своїй щоденній діяльності Серв’є дотримується принципів відповідального та етичного підходу до ведення
бізнесу, заснованого на відкритості, прозорості та дотриманні всіх законодавчих норм і правил. А принципи
корпоративної соціальної відповідальності, органічно вписані в усі аспекти діяльності компанії, стосуються питань підвищення доступності сфери охорони здоров’я, розвитку співробітників, вибудовування стійких і прозорих відносин з партнерами, а також турботи про довкілля.
Працюючи стабільно, етично та відповідально, Серв’є робить надзвичайно важливу справу – допомагає людям бути здоровими.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: