fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Альпен Фарма

Група компаній “Alpen Pharma”, заснована в 1997 році, є об\’єднанням компаній, що спеціалізуються на просуванні та розповсюдженні, а також на виробництво лікарських засобів. Його сфера впливу поширюється на території Східної Європи та Азії.

Головний офіс знаходиться у місті Берн, столиці Швейцарії. Кожна компанія, яка є членом групи, належить до провідних фармацевтичних компаній на відповідних національних фармацевтичних ринках та пропонує своїм діловим партнерам повний спектр послуг з просування та розповсюдження фармацевтичної продукції, включаючи послуги з реєстрації продуктів.

Одним з важливих напрямків роботи групи є організація та проведення клінічних дослыджень препаратів / ліків відповідно до міжнародних стандартів GCP, які значно розширюють перелік пропонованих послуг. Компанія Alpen Pharma AG, яка входить до складу групи компаній, відкрила своє представництво в Україні в 2007 році.

Центральний офіс розміщений у Києві. Регіональні підрозділи знаходяться в економічно важливих регіонах країни: Дніпрі, Харкові, Одесі та у Львові. Загальна кількість співробітників компанії в структурах – понад 180 осіб, з них 105 осіб – медичні та фармацевтичні представники, які працюють у всіх регіонах України.

Компанія успішно працює з підприємствами охорони здоров\’я, національними оптовими фармацевтичними компаніями, аптеками та фармацевтичними мережами, а також з кінцевими споживачами. Багаторічний досвід наших фахівців у галузі реєстрації фармацевтичної продукції дозволяє нам надавати нашим партнерам спектр послуг з реєстрації лікарських засобів, харчових добавок та косметики на території України.

Компанія розробляє та впроваджує програми щодо запуску нових продуктів на ринку України та проводить заходи для їх подальшого просування. Популярність продуктів, які представлені серед лікарів, працівників аптек та кінцевих споживачів, базується на поєднанні ефективності, бездоганної якості лікарських засобів, компетенції та досвіду співробітників компанії.

Медичні представники – це команда професіоналів з вищою медичною освітою – яка активно працює з лікарями різних спеціальностей: педіатрами, терапевтами, алергологами, дерматологами, гінекологами,
оториноларінгологами, гастроентерологами, лікарями невідкладної допомоги, хірургами, урологами, сімейними лікарями. Високий професіоналізм фармацевтичних представників дозволяє успішно співпрацювати з фармацевтами фармацевтичних підприємств, проводити маркетингові заходи та семінари, що дають можливість отримати детальну інформацію про продукти, які представлені.

Успішний багаторічний досвід ClinTop – підрозділу Компаніі – у проведенні клінічних випробувань, а також співпраця з провідними фахівцями у галузі медицини, як на території України, так і за її межами, дозволяють нам виконувати клінічні дослідження препаратів, з дотриманням найвищих міжнародних стандартів. При цьому метою дослідницької діяльності є підтвердження ефективності та безпеки та виявлення нових сфер застосування лікарських засобів.

Сьогодні Представництво успішно вирішує свої завдання, розробляє та відкриває нові перспективи.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: