fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОБОЛОНЬ

  • Сегмент: Напої, Управління та переробка відходів, Харчова промисловість, FMCG, Дистриб'ютор, Оптова торгівля, Пакування
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: http://www.obolon.ua
  • Керівник: Ігор Булах
  • Познайомитися з компанією

«ОБОЛОНЬ» – найбільший національний виробник пива і напоїв зі 100% українським капіталом, а також утримує першість в експорті пива. Випускає пиво (ТМ «Оболонь», ТМ «Zibert», ТМ «hike», ТМ «Zlata Praha» та інші), безалкогольні (ТМ «Живчик», ТМ «Смачна Класика» та інші) та слабоалкогольні напої (ТМ «Оболонь Класика») мінеральну (ТМ «Оболонська», ТМ «Прозора» та інші) і питну воду (ТМ «Оболонська» та інші), а також солод.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: