fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київстар

Нагороди компанії:
StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«Київстáр» — українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G (LTE) в Україні. Лідер серед мобільних операторів в Україні за швидкістю мобільного інтернету 2021 року.

Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Станом на 2021 рік «Київстар» є найбільшим оператором мобільного зв’язку, а також одним з найбільших інтернет-провайдерів широкосмугового доступу в Україні, обслуговуючи близько 26,2 млн клієнтів мобільного зв’язку і більше 1,2 млн клієнтів широкосмугового фіксованого інтернету в Україні (послуга «Домашній Інтернет»). 

Разом з основними телеком послугами компанія надає послуги FMC (конвергенція мобільного та фіксованого зв’язку), цифрові рішення — Big Data, індустріальний IoT, Clouds, мобільні фінансові сервіси, Open API «Київстар відкритий телеком» та інші. Ці продукти компанія впроваджує як самостійно, так і в партнерстві з великими IT-компаніями, зокрема з Microsoft.

Київстар є також одним із лідерів у сегменті OTT TV, надаючи доступ до понад 250 телевізійних каналів.

ПрАТ «Київстар» засноване та зареєстроване в Україні у 1994 році, послуги мобільного зв’язку надає з 1997 року. Головний офіс компанії розташований в Києві. Київстар входить до складу міжнародної телеком-групи VEON. VEON Ltd компанія, що має місцерозташування у Європейській Спільноті, з Головним офісом у Нідерландах. Компанія є в лістингу  на фондових біржах NASDAQ і EURONEXT. Інвестори Veon – це тисячі приватних власників акцій у країнах США, Європи та в усьому світі. VEON не має і ніколи не мав контролюючого або мажоритарного акціонера.

З 2006 року Київстар реалізує проєкти соціальної відповідальності.

У 2020 році Київстар став найдорожчим брендом України за версією журналу «Кореспондент», найкращим роботодавцем України у рейтингу «ТОП-100. Рейтинг найкрупніших» і «Компанією року» в мобільному зв’язку. За підсумками 2020 та 2021 років, Київстар є найбільшим платником податків серед компаній галузі зв’язку та інформатизації.

У своїй діяльності компанія дотримується найсучасніших технологій.

Президентом компанії з грудня 2018 року є Олександр Комаров.

 

25 років роботи в Україні 🇺🇦

Київстар входить у двадцятку найбільших платників податків в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку України, забезпечивши понад 71 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов’язкових платежів і майже 5,4 мільярдів доларів США інвестицій в розвиток телеком інфраструктури України.

Компанія розвиває інноваційні послуги, сприяє розвиткові телеком ринку України, керуючись своєю місією: «Змінюємо Україну та відкриваємо нові можливості для людей».

Так, 1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також Київстар першим впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та скасував помегабайтну тарифікацію інтернету.

Модернізація телеком ринку та розвиток в Україні нових мобільних технологій завжди у фокусі уваги Київстар. Компанія першою серед телеком операторів України повністю вдосконалила комутаційну мережу для впровадження технологій швидкісної мобільної передачі даних. Для того, щоб усі мобільні оператори могли сформувати суцільні смуги радіочастот для запуску технології 4G, Київстар добровільно віддав державі частину радіоспектру в діапазонах 1800 МГц і 900 МГц. Це дало поштовх до швидкого розвитку 4G технології зв’язку в Україні. 

У мережі Київстар встановлено новітнє обладнання, що підтримує стандарти зв’язку 3G, 4G (LTE) та VoLTE.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: