fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДІТЦ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Дніпропетровський інженерно-технічний центр “Контакт” – це сучасна, інжинірингова компанія, яка динамічно розвивається.

На ринку України компанія з 1989 року та має репутацію чесного та сумлінного партнера.

Основним завданням ДІТЦ “КОНТАКТ” є пошук і впровадження комплексних рішень для виробництва на промислових підприємствах України. Компанія пропонує розробку технології, поставку металообробного, компресорного обладнання, професійного інструменту, комплексну модернізацію систем ЧПУ і заміну електроприводів, впровадження роботів у виробництво. Компанія виконує послуги з металообробки на власних виробничих площах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: