fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛГ ЕЛЕКТРОНІКС УКРАЇНА

  • Сегмент: Електроніка, Побутова техніка, Промислове обладнання, Торгівля і виробництво
  • Країна походження: Південна Корея
  • В Асоціації з: 2024 року
  • Сайт: https://www.lg.com/ua
  • Керівник: Джи Вунг Кі
  • Познайомитися з компанією

LG Electronics — глобальний інноватор у сфері технологій та споживчої електроніки, що присутній майже в кожній країні та налічує понад 74 000 співробітників на міжнародному рівні. Чотири компанії LG, Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle component Solutions та Business Solutions, об’єдналися, щоб у 2022 році отримати глобальний дохід, що перевищив 80 трильйонів корейських вон. LG — провідний виробник споживчих і комерційних товарів, починаючи від телевізорів, побутової техніки, систем кондиціонування, моніторів, сервісних роботів та автомобільних компонентів, а преміальні бренди LG SIGNATURE та LG ThinQ відомі в усьому світі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: