fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Отокоч Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Otokoç Otomotiv, заснована в 1928 році і є однією з найстаріших і автомобільних компаній Туреччини.
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. була створена 22 червня 2001 року, об’єднавши шість Компаній в одну юридичну особу.
У 2005 році була підписана угода про використання торгової марки Avis у Туреччині для надання послуги оренду автомобілів.
У 2007 році була підписана ліцензійна угода про прокат автомобілів під торговою маркою Budget в Туреччині.
У 2017 році OTOKOЧ розпочинає свою діяльність в Україні, створивши власну Компанію ТОВ “Отокоч Україна” і має право надавати послуги з оренди автомобілів, використовуючи ТМ Budget на території України. ТОВ «Отокоч Україна» надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування і є офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET.
У 2018 році Otokoc Otomotive пропонує своїм клієнтам послуги оренди та лізингу автомобілів у 9 країнах: Туреччині, Азербайджані, Північному Іраку, Казахстані, Угорщині, Грузії, Північному Кіпрі, Україні та Греції.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: