fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEMIROFF Vodka Co.

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Nemiroff – це високоякісний горілчаний бренд, що має понад 150-річну історію.

Продукція доступна у понад 80 країнах світу, та входить у ТОП-3 найбільших постачальників горілки в каналі Duty Free&Travel Retail.

Сумлінний контроль за дотриманням високих стандартів виробництва та новітні технології допомагають нам створювати високоякісну продукцію, що отримала світове визнання.

Nemiroff відзначений понад 100 міжнародними нагородами за високу якість та сміливі смаки. Зокрема, компанія отримала статус світового лідера індустрії – Vodka Brand Champion 2021 та відзнаку “Дистилерія року” на конкурсі у Берліні.

Nemiroff. Нестримний дух з 1872 року.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: