fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київ Пост

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

“Kyiv Post” – це українська англомовна газета на ринку з 1995 року, щотижневий тираж – 7500 примірників та постійно оновлюваний веб-сайт. Аудиторія комерційно та редакційно незалежної газети – українські та міжнародні читачі, які представляють спільний інтерес до політичних, ділових та новин розважального характеру.

У 2014 році читацька аудиторія вебсайту Kyiv Post досягла 65 мільйонів переглядів та близько 10 мільйонів унікальних читачів під час Євромайдану, української революції та початку російської війни. Більше 75 відсотків онлайн-читачів живуть за кордоном, перше місце посідає США, потім Канада, Великобританія та Німеччина. Штатний розклад наразі налічує 27 членів редакційної команди та 13 працівників у комерційному відділі. Газета отримала медаль Міссурі за відмінну журналістику в 2014 році.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: