fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КРИВИЙ РІГ ЦЕМЕНТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія «Кривий Ріг Цемент» – лідер Центрального та Східного регіонів з виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Має три напрямки бізнесу: цемент, бетони та гранітний щебінь.
У компанії розуміють, що з вироблених матеріалів будують важливі інфраструктурні об’єкти: дороги, мости, тунелі, аеропорти, хмарочоси та інші будівлі. Це одна з причин того, чому виробничі активи постійно удосконалюються.
У 2019 році компанію придбали українські інвестори для розвитку виробництва будівельних матеріалів на ринку України. З 2008 року по 2019 рік компанія існувала на ринку України як філія німецької групи HeidelbergCement Україна. Всього у компанії ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” працюють близько 1000 осіб.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: