fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Корекс Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Corex — это группа компаний, предоставляющая полный спектр услуг в области логистики клинических исследований на постсоветском пространстве и в Восточной Европе. Компания, штаб-квартира которой расположена в Дублине, Ирландия, была основана в 2011 г. с целью повышения эффективности бизнес-процессов и оптимизации затрат на логистику клинических исследований.

К настоящему времени Corex провел более 350 логистических проектов полного цикла. Corex оказывает услуги фармацевтическим, биотехнологическим и контрактно-исследовательским организациям в проведении локальных и глобальных клинических исследований. Компания осуществляет хранение и транспортировку лекарственных препаратов во всех температурных режимах. Благодаря профессиональным взаимоотношениям и прямым контрактам с ведущими производителями и поставщиками Corex является одним из региональных лидеров по поставкам референтных препаратов и сопутствующей терапии.

Группа компаний Corex находится в частной собственности.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: