fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СЖС Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Сертифікація, Сільське Господарство, Метал та сталеливарна промисловість, Навчання та тренінги, Паливо та Енергетика, Торгівля і виробництво
  • Країна походження: Швейцарія
  • В Асоціації з: 2011 року
  • Сайт: http://www.sgsgroup.com.ua
  • Керівник: Олександр Вознюк
  • Познайомитися з компанією

SGS – світовий лідер в області інспекційних послуг, експертизи, тестування та сертифікації. Сьогодні наша компанія визнана світовим стандартом якості та професійної етики. Ми наймаємо понад 97 000 людей, які працюють у більш ніж 2 600 офісах та лабораторіях по всьому світу. Заснована в 1878, компанія SGS змінила процес торгівлі зерном в Європі через інноваційні послуги інспекції зерна. У 1919 компанія була зареєстрована в Женеві під назвою Société Générale de Surveillance. Зараз послуги, що надаються компанією SGS, охоплюють всі промисловості та мають відношення до продуктів та послуг, від яких щодня залежать споживачі у всьому світі: сільське господарство та харчова промисловість, хімічна промисловість, будівництво, споживчі товари та роздрібна торгівля, енергетика, сектор охорони здоров’я та навколишнього середовища, промислове виробництво, екологія, логістика, гірничодобувна промисловість, хімічна промисловість, державний сектор, управління ризиками, стійкий розвиток, торгівля, послуги з навчання, транспортні послуги.

Іноземне підприємство “СЖС УКРАЇНА” було засновано у 1992 р. Компанія наймає 400 штатних працівників, які працюють у 15 офісах по всій країнї. Наша компанія має головний офіс в Одесі та надає послуги для агропромислового комплексу, послуги з інспекції мінеральної продукції та сировини, інспекції нафти, газу та хімії, послуги з сертифікації та інтенсіфікації бізнесу, послуги для споживчого ринку та роздрібної торгівлі, для урядів та міжнародних організацій, для транспортного сектору, послуги у сфері охорони здоров\’я та безпеки. За більш детальною інформацією заходьте на www.sgs.com або www.sgsgroup.com.ua.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: