fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хітачі Енерджі Україна

Хітачі Енерджі є світовим технологічним лідером, який забезпечує стале енергетичне майбутнє для всіх. Ми співпрацюємо з клієнтами у комунальному, промисловому та інфраструктурному секторах, пропонуючи інноваційні рішення та послуги на всіх етапах виробничо-збутового ланцюжка. Разом із клієнтами та партнерами ми впроваджуємо технології та забезпечуємо цифрову трансформацію, необхідну для прискорення переходу до безвуглецевої енергетики майбутнього. Ми підтримуємо світову енергетичну систему, щоб вона стала більш стійкою, гнучкою та безпечною, водночас зберігаючи баланс соціальної, екологічної та економічної цінності. Хітачі Енерджі є визнаним авторитетом як галузевий експерт і має безпрецедентну встановлену базу в більш ніж 140 країнах. Штаб-квартира знаходиться в Швейцарії, у нас працюють близько 38 000 людей у 90 країнах, а обсяг бізнесу становить приблизно 10 мільярдів доларів США.

Хітачі Енерджі пропонує компоненти для передачі та розподілу електроенергії та включає виробничу мережу для трансформаторів, розподільчих пристроїв, автоматичних вимикачів та відповідного обладнання високої напруги, захисні реле, послуги з технічного обслуговування. Крім того, ми надаємо цілий ряд послуг для переробних та гібридних галузей, включаючи галузеву інтегровану автоматизацію, електрифікацію та цифрові послуги, технології управління, програмне забезпечення, а також вимірювання та аналітику.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: