fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ХІМА

ХIMA була створена Жераром Дупультісом на початку 70-х років. У сімдесяті й вісімдесяті роки ХIMA завоювала чудову репутацію виробника диванів (дерев’яних каркасів з м’якими подушками).

В середині вісімдесятих років ХIMA поповнила свою колекцію з виробництва м’яких меблів. Сьогодні виробництво збільшується за рахунок класичник комплектів м’яких меблів з 3 частин.

Однак, слідуючи потребам і змінам на ринку, ХIMA вирішила все більше сфокусуватися на виробництві сучасних м’яких комплектів з трьох частин з другої половини 90-х років.

Спосіб виробництва та просування сучасної лінії абсолютно інший. Незважаючи на те, що сільські програми трохи впливають на нові тенденції, нові ринкові еволюції набагато дають змогу впоратися з постійними оновленнями на меблевому ринку. Отже, ХIMA багато інвестує в сильний департамент розвитку, який тісно співпрацює з відомими міжнародними дизайнерами.

Тим часом ХIMA посідає хороші позиції серед провідних виробників західноєвропейського меблевого ринку.

Компанія має головний завод у Кортемарк (Бельгія) та виробничі площі понад 90 000 м2. Окрім виробничого підрозділу в Бельгії, деякі виробничі підрозділи знаходяться за кордоном, для прикладу в Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: