fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕНДЖІН

ЕНДЖІН – це неприбуткова організація, що поєднує українську молодь з іноземцями віком 13+, що вільно спілкуються англійською мовою, для безкоштовної розмовної онлайн практики та налагодження міжкультурних зв’язків. Ми допомагаємо українській молоді налагодити зв’язок із світовою спільнотою, даючи їй можливість вільно розмовляти англійською мовою. На індивідуальному рівні ми надаємо студентам доступ до академічних і професійних можливостей. На національному рівні ми поєднуємо Україну зі світом, сприяючи її післявоєнній відбудові та довгостроковому економічному та соціальному розвитку. З 2020 року через програму пройшли 40 000 учасників.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: