fbpx

ЕКСПАТПРО

EXPATPRO – провідна юридична фірма-бутік, яка фокусується на міграційному праві в Україні та пропонує індивідуальні юридичні послуги найвищої якості для експатів. Коло наших клієнтів включає приватних осіб, підриємтсва та інвесторів, які шукають особисті, підприємницькі та трудові можливості в Україні. Наші міграційні експерти мають надзвичайний досвід у правовій, політичній та бізнес сферах, що допоможе провести вас через заплутаний світ українського законодаства.

Наша команда надає професійні юридичні поради щодо того, як переїхати, облаштуватись в Україні та розпочати власну справу в Україні у найлегший спосіб та відповідо до законодавства України. Ми прагнемо тісного спілкування та співпраці із нашими клієнтами та продовжуємо підтримувати їх у щоденних питаннях, які у них виникають в Україні. Якщо ви розмірковуєте щодо переїзду до України, започаткування тут бізнесу чи просто шукаєте пораду щодо отримання доволу на застосування праці, візи, посвідки на проживання, інших юридичних питань, які можуть виникнути у іноземців, ви можете розраховувати на ЕКСПАТПРО.

Більше того, окрім міграційного та корпоративного права, сфери практики EXPATPRO включають також тружове право, юридичний супровід бізнесу, нерухомість, врегулювання спорів та супровід справ у суді. Тому, якщо ви є роботодавцем чи працівником, яким потрібна юридична підтримка в Україні, інвестором, який розглядає можливість інвестування у нерухомість в Києві, чи потербуєте юридичного представництва в українських судах, EXPATPRO готові допомогти.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: