fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Egis в Україні

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Egis – провідна міжнародна компанія, яка працює в секторах консалтингу, інженерії, експлуатації та обслуговування. Компанія реалізує проекти у 120 країнах (крім росії, з 2014 року), та має команду з 16 000 співробітників. Egis була заснована у Франції, однак 62% проєктів компанії реалізуються у Європі, на Близькому Сході, в Індії, Латинській Америці, Африці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

В Україні компанія присутня з 1993 року і працює над низкою приватних проектів і проектів, які втілюються шляхом фінансування міжнародних фінансових інститутів, та державних коштів. Основними напрямками діяльності Egis в Україні є консалтинг та інжиніринг у сферах енергоефективності, будівництва доріг і мостів; водопостачання та водовідведення; міського транспорту; портів; залізничного транспорту; екологічного менеджменту; цивільного будівництва та енергетики. Головний офіс в Києві є також регіональним хабом діяльності компанії в Україні, Кавказі та в Центральній Азії.

“Сьогодні Egis залучена до ряду проєктів відбудови України. Використовуючи європейські стандарти та локальний досвід ми працюємо над створенням сталого та екологічного майбутнього для громад України” – Едуард Ковтун, генеральний директор Egis в Україні, Кавказі та в Центральній Азії.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: