fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

JTI Україна

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

JTI Україна – один з найбільших виробників тютюнових виробів в Україні. Входить до складу групи компаній Japan Tobacco International (штаб-квартира у м. Женева, Швейцарія), міжнародного тютюнового бізнесу групи компаній Japan Tobacco (штаб-квартира у м. Токіо, Японія). В Україні компанія працює з 1999 р. У центральному офісі в Києві, регіональних офісах по всій країні та на фабриці у м. Кременчук (Полтавська обл.) працює більше 800 людей.

JTI Україна виробляє продукцію як для українського, так і для близько 20 зовнішніх ринків. Найвідоміші торгові марки – Winston, Camel, Glamour, Sobranie, LD.

В Україні JTI представлена двома компаніями:

1. АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI Київ): центральний офіс у Києві та 4 регіональні офіси по Україні

2. ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI Кременчук), фабрика з виробництва тютюнових виробів у місті Кременчук, Полтавська область

JTI Україна входить в топ 10 платників податків в Україні до державного бюджету України в 2021 році.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: