Джей. Ти. Інтернешнл

“Japan Tobacco International (JTI) є третім за величиною в світі міжнародним виробником тютюнових виробів. Компанія випускає три з п’яти провідних світових брендів сигарет: Winston, Mild Seven та Camel. Інші міжнародні бренди включають Benson & Hedges, Silk Cut, Sobranie з Лондона, Гламура і LD. Зі штаб-квартирою в Женеві, Швейцарія, JTI налічує понад 23 000 співробітників і проводить свою діяльність в 120 країнах. Japan Tobacco Inc. входить в число Fortune Global 500. JT International Company Ukraine є місцевим підрозділом JT International.
Компанія займає друге місце в Україні за обсягами виробництва, продажу та обороту, частка ринку близько 28,9% (Nielsen, 2008). В даний час JTI вклала понад 130 мільйонів доларів інвестицій в українську економіку. Виробничі потужності розташовані в Кременчуці. Компанія продовжує інвестиційні зусилля і розвиває бізнес, розвиваючи виробничі і торговельні об’єкти. Сьогодні JTI в Україні виробляє сигарети не тільки для України, але і для експортних ринків, таких як Вірменія, Грузія, Молдова, Азербайджан, Білорусь і Туркменістан.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: