fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лакталіс-Україна ДП

Компанія присутня в Україні з 1996 року в результаті створення спільного підприємства з молочним комбінатом у Миколаєві та купівлі другого промислового об’єкту у Павлограді в 2007 році.

Компанія «Лакталіс» в Україні виробляє близько 250 найменувань продукції під відомими брендами: Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні» і «ЛокоМоко». У компанії працює понад 750 чоловік. Впродовж багатьох років «Лакталіс» є одним із лідерів у категоріях: Кисломолочний Сир («Творожна Традиція» ТМ Président), Сметана у стаканчику (ТМ Président), Сиркові десерти (ТМ Дольче). Окрім виробництва компанія імпортує сири з підприємств Групи Lactalis* під всесвітньо відомими брендами: Société, Président, Galbani.

* Group Lactalis

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: