fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лакталіс-Україна ДП

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Lactalis в Україні – виробник молочної продукції, один із лідерів молочної галузі країни. Компанія є частиною французької Groupe Lactalis, приватної непублічної сімейної компанії – світового лідера з виробництва молочної продукції та найбільшого виробника сирів у світі.

1996 року Група Lactalis стала першим іноземним інвестором у молочну галузь України, створивши на базі Миколаївського міського молочного комбінату спільне франко-українське підприємство. У 2007 році Група придбала завод у м. Павлоград, а восени 2021 року в межах спільної угоди було придбано завод із виробництва сирів у м. Шостка. Сьогодні Lactalis в Україні – це три заводи і торговельна компанія з головним офісом у Києві. У компанії працює майже 1000 співробітників.

Lactalis в Україні виробляє понад 250 найменувань продукції під брендами Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні», «Локо Моко», «Шостка» та імпортує в Україну сири Président, Galbani і Société, виготовлені на підприємствах Groupe Lactalis. Компанія займає провідні позиції серед українських виробників-експортерів молочної продукції для кінцевого споживача: продукція, виготовлена на підприємствах Lactalis в Україні, представлена більш ніж у 25 країнах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: