fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ГЛОУБ ЕЙР КАРГО

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Керівництво реалізацією комерційної , операційної, системної стратегії вантажних, поштових авіаперевезень на відповідному ринку та для відповідних авіакомпаній.
Представництво авіакомпанії з продажу, організації та контролю обслуговування вантажних та поштових перевезень на території країни, регіональне представництво (GSSA)
Генеральний агент з продажу та обслуговування (GSSA) представляють авіакомпанії для комерціалізації вантажних авіаперевезень та організації обслуговування та контролю, системного та адміністративного супроводження.
Крім продажу вантажних потужностей авіакомпанії, GSSA також може запропонувати своєму партнеру широкий спектр послуг: управління доходами, IT-рішення, комунікації, обробка вантажів, бізнес-аналітика, стратегія, перевезення, обслуговування клієнтів, відстеження вантажів, безпека та багато іншого. Окрім раціонального обсягу послуг, GSSA можуть надавати авіакомпаніям ширший спектр послуг

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: