fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Девелор Юкрейн

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: HR та рекрутмент, Консалтинг, Організація заходів та конференцій, Коучинг, Навчання та тренінги
  • Країна походження: Угорщина
  • В Асоціації з: 2022 року
  • Сайт: http://www.develor.com.ua
  • Керівник: Маріанна Хоніна
  • Познайомитися з компанією

Ми підтримуємо бізнес, щоб він став простором зростання, живильним середовищем, де люди досягають найкращих результатів.Ми розвиваємо людей та команди, допомагаючи їм розкрити весь свій потенціал. Це основа щастя та задоволення роботою. Ми робимо це за допомогою персоналізованих навчальних курсів, змішаних навчальних програм та різноманітних навчальних методів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: