fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна» – лінійний агент французької судноплавної компанії СМА CGM, одного з найбільших контейнерних перевізників у світі. Компанія є представленою більш ніж в 160 країнах через понад 400 офісів, 750 складів і 155 000 співробітників та має сучасний флот із 620 суден. CMA CGM обслуговує 420 з 521 світових комерційних портів і працює на більш ніж 257 судноплавних лініях. CMA CGM Group вдосконалює весь досвід перевезень та логістики, щоб забезпечити безперебійні морські, портові та логістичні послуги, які перевершують усі сподівання.

ТОВ «СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна» пропонує послуги, що дозволяють задовольнити будь-які транспортні запити клієнтів і забезпечує морські перевезення контейнерів власним флотом; повний спектр логістичних послуг (наземна доставка автомобільним та залізничним транспортом), складування, експедиторські послуги тощо). Представництва агентства знаходяться в Одесі та Києві.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: