fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БЛУ БЕРРІ

Нагороди компанії:
Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Основним видом господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «БЛУ БЕРРІ» є вирощування ягід лохини (чорниці садової) у Закарпатській області (виробнича потужність у Мукачівському районі, за межами села Великі Лучки), а також реалізація свіжих ягід лохини на території Україні та за її межами.

Підприємством закладено багаторічних насаджень лохин на землях площею 100 га.

З метою здійснення найбільш ефективного управління виробництвом і поставками безпечної рослинної продукції, підприємством впроваджено систему безпечності та управління якості вирощеної рослинної продукції за міжнародним сільськогосподарським стандартом GLOBAL G.A.P. &GRASP (GGN: 4059883166200).

Щороку підприємство проводить добровільну оцінку відповідності продукції (добровільна система УкрСЕПРО) вимогам ДСТУ ЕЭК FFV-07:2007 та чинних державних гігієнічних правил й нормативів.

За для підтвердження відповідності вирощеної ягідної продукції вимогам Шаріату у 2019 році підприємством отримано сертифікат «Халяль» (HALAL CERTIFICATE MP № 001124).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: