fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Белтімпорт

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія ТОВ «Белтімпорт» була заснована в 1996 році, і сьогодні ми є лідером на українському ринку у постачанні високоякісних приводних та конвеєрних елементів. Ми пропонуємо продукцію провідних європейських та міжнародних виробників, імена яких асоціюються з якістю та інноваціями. Сьогодні наша компанія має дилерські контракти з більш ніж 100 виробниками. Ми маємо багатий досвід та глибокі знання продукції, яку постачаємо, для багатьох застосувань у різних галузях. Ми сильні завдяки нашій команді професіоналів, розгалуженій мережі філій в Україні, локальному збиральному та сервісному центру редукторів. Ми сильні завдяки добре забезпеченому складу такої продукції як конвеєрні стрічки, ланцюги, редуктори та двигуни, а також виробництву, де ми можемо виконувати різноманітні операції по обробці продуктів, які постачаємо. Наша місія – продемонструвати на практиці якомога більшій кількості людей, що таке слово «ефективність». Досвід, експертність та ентузіазм гарантують, що нашим клієнтам пропонуються найбільш ефективні продукти та послуги.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: