fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Байєрсдорф Україна

ТОВ Байєрсдорф Україна – це дочірня компанія німецької компанії Beiersdorf AG, виробника та власника сильних міжнародних споживчих брендів.
Діяльність компанії в Україні – маркетинг, продаж та розповсюдження косметичних продуктів. З нашими брендами NIVEA, NIVEA MEN і Eucerin ми орієнтуємося чітко на потреби наших споживачів. Нашою основною торговою маркою є NIVEA – бренд з провідною глобальною позицією. Наш міжнародний успіх ґрунтується на наших наукових дослідженнях, розробках і науковому досвіді, наших інноваційних продуктах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: