fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БіСіДі Тревел Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

BCD Travel – глобальний постачальник інноваційних, всебічних рішень для управління дорожньо-транспортними витратами для національних та міжнародних клієнтів, виключно представлений в Україні компанією Телехаус Київ Міжнародний туризм. Найбільший у світі TMC, 12 мільярдів світових продажів, 12 000 професійних співробітників у всьому світі.

Основні напрями діяльності:

1. Транспорт • авіаквитки (міжнародні / внутрішні рейси) • залізничні квитки • прокат автомобілів • трансфери ;

2. Проживання • бронювання готелів в Україні • бронювання готелів за кордоном

3. Візова асистенція

4. Страхування

5. VIP-сервіс в аеропорту

6. MICE.

7. Відрядження.

Більше п’ятнадцяти років наша компанія традиційно концентрується на клієнтів, які віддають перевагу найвищому рівню корпоративного обслуговування. Так серед наших хороших корпоративних клієнтів є Siemens, SAP, Reemtsma, Lukoil, Scania, Ukrsotsbank, KP Publications та інші великі національні та багатонаціональні компанії. З 2005 року компанія Телехауч бере участь у BSP. У 2006 році компанія “Телехаус Киїів”, як місцевий уповноважений агент, приєдналася до глобальної сім’ї “BCD Travel”, яка закликає повністю переглянути існуючий ринок ділового туризму, стандарти якості.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: