fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БАУШ ХЕЛС

Компанія Bausch Health націлена на поліпшення життя людей за допомогою наших медичних продуктів.

Ми виконуємо свої зобов’язання перед пацієнтами, працівниками охорони здоров’я, партнерами і суспільством, оскільки ми створюємо інноваційну компанію, спрямовану на поліпшення глобальної охорони здоров’я.

Ми виробляємо і продаємо широкий асортимент оригінальних і генеричних фармацевтичних препаратів, безрецептурних (OTC) продуктів і медичних пристроїв (контактні лінзи, інтраокулярних лінз, офтальмологічне хірургічне обладнання і устаткування для косметології) самостійно або за допомогою партнерів в більш ніж 90 країнах і регіонах, таких як , США, Канада, Європа, Близький Схід, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Латинська Америка. Кожен з цих регіонів по-різному орієнтований на свої ринки, і на кожному ринку є унікальне поєднання рецептурних брендів, безрецептурних (OTC) продуктів і медичних виробів.

Наша глобальна корпоративна штаб-квартира знаходиться в Лавалі, Квебеку, Канада, а наша штаб-квартира в США знаходиться в Бріджуотері, штат Нью-Джерсі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: