fbpx

БАУШ ХЕЛС

Компанія Bausch Health націлена на поліпшення життя людей за допомогою наших медичних продуктів.

Ми виконуємо свої зобов’язання перед пацієнтами, працівниками охорони здоров’я, партнерами і суспільством, оскільки ми створюємо інноваційну компанію, спрямовану на поліпшення глобальної охорони здоров’я.

Ми виробляємо і продаємо широкий асортимент оригінальних і генеричних фармацевтичних препаратів, безрецептурних (OTC) продуктів і медичних пристроїв (контактні лінзи, інтраокулярних лінз, офтальмологічне хірургічне обладнання і устаткування для косметології) самостійно або за допомогою партнерів в більш ніж 90 країнах і регіонах, таких як , США, Канада, Європа, Близький Схід, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Латинська Америка. Кожен з цих регіонів по-різному орієнтований на свої ринки, і на кожному ринку є унікальне поєднання рецептурних брендів, безрецептурних (OTC) продуктів і медичних виробів.

Наша глобальна корпоративна штаб-квартира знаходиться в Лавалі, Квебеку, Канада, а наша штаб-квартира в США знаходиться в Бріджуотері, штат Нью-Джерсі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: