fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АВТО Інтернешнл

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ДП «АВТО Інтернешнл» – офіційний імпортер та дистриб’ютор автомобілів Mazda та Suzuki та мотоциклів Suzuki в Україні,  запасних частин та аксесуарів до них,  та здійснює їх реалізацію як через мережу незалежних Дилерів, а також безпосередньо клієнтам у власних дилерських центрах у м. Києві, де також виконує технічне обслуговування та ремонт, постійно розвиває та вдосконалює роботу дилерської мережи в Україні.

Діяльність підприємства передбачає виконання повного циклу забезпечення процесів імпорту товарів, сертифікації,  їх митного оформлення, поставки в Україну та подальшої дистрибуції автомобілів, мотоциклів  та запасних частин для них до дилерської мережі, яка станом на поточний момент складається з понад 40 підприємств у майже всіх обласних центрах України.

ДП «АВТО Інтернешнл» працює на ринку України 30 років  з 1994 року як окрема юридична особа, хоча фактично діяльність компанії починалася у 1990 році із створення відокремленого підрозділу Mazda у складі  підприємства «Мінолта Україна».  На момент створення підрозділу це був перший офіційний імпортер автомобілів іноземного автомобільного бренду, який почав працювати на офіційних засадах Дистриб’юторської угоди з виробником та від самого початку долучився до формування законодавчої бази щодо цивілізованих правил роботи автомобільного ринку незалежної України. У 1994 році було створено окреме підприємство ДП «ММУ (Мазда Моторс Україна), яке у 2000 році було перейменоване в ДП «АВТО Інтернешнл» із укладенням Дистриб’юторської угоди по бренду Suzuki. За період існування підприємством було завезено та реалізовано в Україні понад 115 тисяч нових автомобілів, частка підприємства в автомобільному ринку України за результатами 2023 року склала 7,4%.  Автомобілі марок Mazda та Suzuki неодноразово отримували нагороди «Абсолютних автомобілів року» або ставали переможцями в свої класах, а заходи для клієнтів визнавалися найкращими в Україні.  Підприємство відноситься до великих платників податків, і крім того, систематично здійснює благодійну діяльність в гуманітарній галузі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: