fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Атлант-М Дніпровська набережна

«Атлант-М Дніпровська набережна» – офіційний дилер №1 за обсягами продажів в Україні автомобілів Volkswagen в 2014-2017 рр., а також єдиний в нашій країні сертифікований сервісний центр одночасно Volkswagen і Skoda, який має можливість гарантійного обслуговування автомобілів обох брендів.

За 25 років своєї роботи компанія пройшла шлях від невеликого автосалону до одного з найвідоміших дилерських центрів на Київському автомобільному ринку. Спочатку компанія успішно працювала під ім’ям «Автохаус Київ», а приєднавшись до Міжнародного Автомобільного Холдингу «Атлант-М», змінила свою назву на «Атлант-М Дніпровська набережна». З 2004 року автоцентр успішно представляє бренд Volkswagen, незмінно займаючи лідируючі позиції в офіційній дилерській мережі німецької марки в Україні.

До послуг власників автомобілів Volkswagen і Skoda повний спектр сервісних, гарантійних, малярно- узовних робіт, а також продаж запасних частин (більше 8 000 найменувань в наявності), додаткового обладнання та аксесуарів.

В рамках СТО працює спеціальний Fleet-центр, що спеціалізується на обслуговуванні корпоративних клієнтів Volkswagen, а також NORA-центр для роботи з іншими неофіційними СТО.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: