fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БАНК ГРАНТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Акціонерне товариство «СХІДНО – УКРАЇНСЬКИЙ БАНК «ГРАНТ» ( АТ «БАНК «ГРАНТ») створено 26 липня 1991 року. Головний офіс Банку знаходиться у м. Харків. Мережа АТ БАНК «ГРАНТ» нараховує 18 відділень, розташованих в м. Харкові та Харківській області, в містах Києві, Одесі, Полтаві, Сумах і в Шостці. АТ «БАНК «ГРАНТ» відноситься до групи банків з приватним капіталом. Пріоритетним напрямком діяльності банку є фінансування підприємств малого та середнього бізнесу, які працюють в таких секторах економіки, як сільське господарство, переробна промисловість, виробництво і торгівля. Банк створює довгострокові та стабільні відносини з клієнтами ( як із юридичними, так і фізичними особами ), використовуючи індивідуальний підхід до їхніх потреб.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: