fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NielsenIQ Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

NielsenIQ – провідна глобальна компанія, що надає найбільш повну та об’єктивну інформацію про поведінку споживачів. Наші передові платформи для обробки даних і потужні аналітичні можливості дозволяють найбільшим ритейлерам і виробникам товарів широкого вжитку (FMCG) приймати сміливі, впевнені рішення.

За допомогою багатого набору даних, вимірюючи продажі онлайн і офлайн, NielsenIQ допомагає клієнтам отримати перспективний погляд на поведінку споживачів і поліпшити бізнес-результати у всіх каналах продажів. Наш відкритий підхід до інтеграції даних робить можливим створення найвпливовішого в світі набору даних про споживачів. NielsenIQ – джерело достовірних знань.

NielsenIQ належить приватному інвестиційному фонду Advent International і присутній в майже 100 країнах світу, на які припадає 90% світового населення. Більше інформації на сайті nielseniq.com.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: