Нільсен Юкрейн

Nielsen – це глобальна компанія, яка надає послуги з вимірювання та поліпшення бізнес-результатів і є ключовим джерелом інформації про те, що споживачі дивляться і купують. Наш підхід полягає в поєднанні власних даних і зовнішніх джерел, щоб наші клієнти в усьому світі точно знали, що відбувається зараз і що трапиться завтра, і на основі цієї інформації брали кращі бізнес-рішення. Більше 90 років Nielsen створює дані та аналітику, грунтуючись на наукових підходах і інноваціях, і відповідає на найбільш важливі питання компаній, що працюють на ринку роздрібної торгівлі, товарів повсякденного попиту (FMCG), медіа та реклами.
Nielsen входить в список S&P 500 і проводить свої вимірювання в більш ніж 100 країнах світу, охоплюючи більше 90% світового населення. Додаткова інформація доступна на офіційному сайті www.nielsen.com
В Україні Nielsen присутній з 1995 року, на даний момент в компанії працює більше 500 чоловік. Nielsen використовує єдину методологію збору даних по всьому світу, що дозволяє порівнювати і зіставляти інформацію про ринки в Україні з іншими країнами.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: