fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АММОЛІТ ПЛЮС

Компанія “Аммоліт Плюс” є власником брендів АММ™, BORIKA® та BORIKA FASTen®. Потужності розташовані в західному регіоні України, уся продукція виготовляється на сучасному обладнанні з використанням тільки якісних матеріалів. Наявність конструкторського відділу дозволяє надавати послуги зі створення та налагодження повного циклу виробництва інноваційних виробів із полімерів і металів відповідно до запиту та задач замовника. “Аммоліт Плюс” є соціально відповідальним бізнесом, який бере участь у захисті та збереженні довкілля, важливих суспільних проєктах, професійних заходах, активно співпрацює з бізнес-спільнотою. Продукція під торговими марками ТОВ “Аммоліт Плюс” реалізовується у понад 20 країн світу, серед яких Японія, Канада, ОАЕ, Туреччина, Велика Британія та більшість країн ЄС.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: