fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Об’єднана гірничо-хімічна компанія

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» — одна з провідних українських гірничодобувних компаній. Компанія є найбільшим виробником титану у світі. АТ «ОГХК» була створена Урядом України шляхом об’єднання
Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.
Вільногірський гірничо-металургійний комбінат займається видобутком концентратів рідкісних металів, тоді як Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат зосереджується на видобутку та переробці ільменіту (мінерал титану). АТ «ОГХК» є лідером з виробництва ільменітового концентрату в Україні та унікальним виробником рутилового, цирконового, ставролітового і кіаніт-силіманітового концентратів та кварцового піску. Серед традиційних споживачів нашої продукції – підприємства вогнетривкої, ливарної, керамічної, пігментної, металургійної та скляної промисловості в усьому світі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: