fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сінтем

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Syntem – команда досвідчених адвокатів у сфері банківського та фінансового права.
Наш успішний практичний досвід в області управління борговими зобов’язаннями, в тому числі реструктуризації та вирішення спорів, налічує більше 15 років.

Команда Syntem – це не просто колектив професійних адвокатів з багаторічним досвідом роботи. Ми – команда однодумців, де кожен працює на загальний результат та пропонує свою унікальну експертизу.
– Більше 15 років професійного досвіду
– 21 адвокат
– 8 регіональних представництв
На сьогодні:
– 428 кейсів в роботі
– 6,2 млрд. грн. під управлінням

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: