fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мауро Лонгобардо нагороджено найвищою відзнакою Верховної Ради України

22/ 11/ 2023
  Генеральний директор АМКР нагороджений Почесною грамотою Верховною Ради України, найвищою нагородою цього органу влади. Цю нагороду від імені Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука та усього депутатського корпусу у присутності керівників підприємства вручив Народний депутат України, голова комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль Нагороджуючи генерального директора АМКР Юрій Кісєль зазначив: «Я розумію скільки робить Ваше підприємство для забезпечення підтримки Кривого Рогу. Я знаю що Ви отримали багато нагород на місцевому та обласному рівні, але сьогодні я вручаю Вашій команді, усьому вашому колективу нагороду національного рівня – це вища нагорода Верховної Ради за Ваші особливі заслуги перед українським народом. Сподіваюся, що і надалі комбінат буде допомагати місту й Україні у нашій спільній перемозі». Отримуючи нагороду, Мауро Лонгобардо підкреслив: «Ця нагорода – знак визнання усієї команди нашого підприємства, нашому внеску в економіку України, підтримку та захист нашого рідного міста. АрселорМіттал є в Україні та з Україною, і ми спільно пройдемо цей шлях до кращого майбутнього та відбудови України». Довідково 1) Поче́сна гра́мота Верхо́вної Ра́ди Украї́ни — відзнака Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності. 2) У 2022-2023 роках компанія АрселорМіттал спільно з криворізьким підприємством скерували понад 380 мільйонів гривень на підтримку сил оборони Кривого Рогу та гуманітарну допомогу. 3) У червні-липні 2023 році після зруйнування російським агресором дамби Каховської ГЕС комбінат в найстисліший термін – 20 днів збудував водогін, який забезпечив третину потреб у воді Кривого Рогу та власні потреби у водопостачанні.

Генеральний директор АМКР нагороджений Почесною грамотою Верховною Ради України, найвищою нагородою цього органу влади.

Цю нагороду від імені Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука та усього депутатського корпусу у присутності керівників підприємства вручив Народний депутат України, голова комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль

Нагороджуючи генерального директора АМКР Юрій Кісєль зазначив: «Я розумію скільки робить Ваше підприємство для забезпечення підтримки Кривого Рогу. Я знаю що Ви отримали багато нагород на місцевому та обласному рівні, але сьогодні я вручаю Вашій команді, усьому вашому колективу нагороду національного рівня – це вища нагорода Верховної Ради за Ваші особливі заслуги перед українським народом. Сподіваюся, що і надалі комбінат буде допомагати місту й Україні у нашій спільній перемозі».

Отримуючи нагороду, Мауро Лонгобардо підкреслив: «Ця нагорода – знак визнання усієї команди нашого підприємства, нашому внеску в економіку України, підтримку та захист нашого рідного міста. АрселорМіттал є в Україні та з Україною, і ми спільно пройдемо цей шлях до кращого майбутнього та відбудови України».

Довідково

1) Поче́сна гра́мота Верхо́вної Ра́ди Украї́ни — відзнака Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.

2) У 2022-2023 роках компанія АрселорМіттал спільно з криворізьким підприємством скерували понад 380 мільйонів гривень на підтримку сил оборони Кривого Рогу та гуманітарну допомогу.

3) У червні-липні 2023 році після зруйнування російським агресором дамби Каховської ГЕС комбінат в найстисліший термін – 20 днів збудував водогін, який забезпечив третину потреб у воді Кривого Рогу та власні потреби у водопостачанні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: