fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Маркіян Ключковський включений до списку арбітрів Спортивного Арбітражного Суду в Лозанні

14/ 05/ 2021
  Маркіян Ключковський. Партнер Астерс Партнер Астерс Маркіян Ключковський включений до списку арбітрів  Спортивного Арбітражного Суду (CAS), незалежної міжнародної установи з вирішення спортивних спорів. До списку CAS входять близько 300 арбітрів з 87 країн, обраних за критерієм визначної експертизи у галузях міжнародного арбітражу та спортивного права. Наразі до списку включені тільки 3 юристів, що є громадянами України. Маркіян Ключковський став першим в історії партнером української юридичної фірми, включеним у список арбітрів CAS. Маркіян Ключковський – провідний в Україні експерт у галузі спортивного права. Він надавав консультації багатьом спортсменам та спортивним клубам у тому числі захищав їхні інтереси у CAS. Маркіян був обраний Міжнародним олімпійським комітетом для представлення інтересів спортсменів-олімпійців у спеціально створеному підрозділі CAS (Ad Hoc Division) на зимових Олімпійських іграх 2014 р. Маркіян також був членом палати з вирішення спорів Української асоціації  футболу та займав посаду віце-президента Української Премєр-Ліги. Спортивний Арбітражний Суд (CAS) є незалежною від будь-якої спортивної організації установою, яка надає послуги з вирішення спортивних спорів шляхом арбітражу або медіації на основі процедурних правил, адаптованих до специфічних потреб спортивного світу. CAS було створено у 1984 р. CAS знаходиться під адміністративним та фінансовим управлінням Міжнародної арбітражної спортивної ради (ICAS). Штаб-квартира CAS розташована у швейцарській Лозанні. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Маркіян Ключковський

Партнер Астерс

Партнер Астерс Маркіян Ключковський включений до списку арбітрів  Спортивного Арбітражного Суду (CAS), незалежної міжнародної установи з вирішення спортивних спорів.

До списку CAS входять близько 300 арбітрів з 87 країн, обраних за критерієм визначної експертизи у галузях міжнародного арбітражу та спортивного права. Наразі до списку включені тільки 3 юристів, що є громадянами України. Маркіян Ключковський став першим в історії партнером української юридичної фірми, включеним у список арбітрів CAS.

Маркіян Ключковський – провідний в Україні експерт у галузі спортивного права. Він надавав консультації багатьом спортсменам та спортивним клубам у тому числі захищав їхні інтереси у CAS. Маркіян був обраний Міжнародним олімпійським комітетом для представлення інтересів спортсменів-олімпійців у спеціально створеному підрозділі CAS (Ad Hoc Division) на зимових Олімпійських іграх 2014 р. Маркіян також був членом палати з вирішення спорів Української асоціації  футболу та займав посаду віце-президента Української Прем’єр-Ліги.

Спортивний Арбітражний Суд (CAS) є незалежною від будь-якої спортивної організації установою, яка надає послуги з вирішення спортивних спорів шляхом арбітражу або медіації на основі процедурних правил, адаптованих до специфічних потреб спортивного світу. CAS було створено у 1984 р. CAS знаходиться під адміністративним та фінансовим управлінням Міжнародної арбітражної спортивної ради (ICAS). Штаб-квартира CAS розташована у швейцарській Лозанні.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: