fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Маркіян Ключковський обраний до складу Арбітражної Ради Грузинського міжнародного арбітражного центру (GIAC)

09/ 10/ 2020
  Партнер Астерс Маркіян Ключковський призначений одним з 12 членів Арбітражної Ради Грузинського міжнародного арбітражного центру (GIAC), провідної організації з вирішення спорів у регіоні Кавказу, Чорного та Каспійського морів. У вересні 2020 року Рада директорів GIAC одноголосно затвердила оновлений склад Арбітражної Ради, до якої увійшли визнані фахівці з провідних юридичних фірм світу, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі. До функцій Ради входить забезпечення проведення арбітражних слухань та їхня відповідність Арбітражним правилам GIAC. Арбітражна Рада приймає рішення щодо призначення членів арбітражного трибуналу або його голови, щодо питань, повязаних з відводом арбітрів, тощо. Раніше партнерів Астерс Маркіяна Ключковського та Ярослава Петрова, а також радника Дмитра Шемеліна було затверджено рекомендованими  арбітрами GIAC. Призначення Маркіяна Ключковського до складу Арбітражної Ради GIAC підкреслює визнання нашої фірми у якості одного з лідерів практики міжнародного арбітражу у Східній Європі. Участь експертів Астерс у списках арбітрів таких організацій, як Віденський міжнародний арбітражний центр (VIAC), GIAC, Казахстанський міжнародний арбітраж та Арбітражний суд Литви, дозволяє нашим юристам набути цінного досвіду для вирішення найскладніших задач наших клієнтів, –коментує співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Партнер Астерс Маркіян Ключковський призначений одним з 12 членів Арбітражної Ради Грузинського міжнародного арбітражного центру (GIAC), провідної організації з вирішення спорів у регіоні Кавказу, Чорного та Каспійського морів.

У вересні 2020 року Рада директорів GIAC одноголосно затвердила оновлений склад Арбітражної Ради, до якої увійшли визнані фахівці з провідних юридичних фірм світу, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі. До функцій Ради входить забезпечення проведення арбітражних слухань та їхня відповідність Арбітражним правилам GIAC. Арбітражна Рада приймає рішення щодо призначення членів арбітражного трибуналу або його голови, щодо питань, пов’язаних з відводом арбітрів, тощо.

Раніше партнерів Астерс Маркіяна Ключковського та Ярослава Петрова, а також радника Дмитра Шемеліна було затверджено рекомендованими  арбітрами GIAC.

“Призначення Маркіяна Ключковського до складу Арбітражної Ради GIAC підкреслює визнання нашої фірми у якості одного з лідерів практики міжнародного арбітражу у Східній Європі. Участь експертів Астерс у списках арбітрів таких організацій, як Віденський міжнародний арбітражний центр (VIAC), GIAC, Казахстанський міжнародний арбітраж та Арбітражний суд Литви, дозволяє нашим юристам набути цінного досвіду для вирішення найскладніших задач наших клієнтів”, –коментує співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: