fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Маргарита Карпенко переобрана членом Виконавчого комітету U.S.-Ukraine Business Council

22/ 01/ 2019
  Маргарита Карпенко, Керуючий партнер київського офісу DLA Piper, була переобрана до складу Виконавчого комітету U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) на 2019 рік. За свій 25-річний досвід на українському ринку, Маргарита обіймає керівні посади більше 10 років. Маргарита має практичні знання та досвід ведення бізнесу в різних сферах. За версією українських та міжнародних видань – Chambers&Partners, Legal 500 EMEA, Українські юридичні фірми. Довідник для міжнародних клієнтів – Маргарита була визнана провідним юристом в Україні. Бізнес-асоціація U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) була створена в 1995 році та представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні. USUBC сприяє розвитку тісних торгівельно-економічних зв’язків між США та Україною. Щоб переглянути повний список членів Виконавчого комітету USUBC на 2019 рік, будь ласка, перейдіть за посиланням. Contacts Oksana Buchatska DLA Piper +380 44 490 9575 +380 67 823 6749 [email protected]

Маргарита Карпенко, Керуючий партнер київського офісу DLA Piper, була переобрана до складу Виконавчого комітету U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) на 2019 рік.

За свій 25-річний досвід на українському ринку, Маргарита обіймає керівні посади більше 10 років. Маргарита має практичні знання та досвід ведення бізнесу в різних сферах. За версією українських та міжнародних видань – Chambers&Partners, Legal 500 EMEA, Українські юридичні фірми. Довідник для міжнародних клієнтів – Маргарита була визнана провідним юристом в Україні.

Бізнес-асоціація U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) була створена в 1995 році та представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні. USUBC сприяє розвитку тісних торгівельно-економічних зв’язків між США та Україною. Щоб переглянути повний список членів Виконавчого комітету USUBC на 2019 рік, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Contacts

Oksana Buchatska

DLA Piper
+380 44 490 9575
+380 67 823 6749

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: