fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Позачергова зустріч з питань працевлаштування іноземців в Україні

29/ 03/ 2017
  На нараді були присутні представники Європейської Бізнес Асоціації, Львівського обласного центру зайнятості та Головного управління ДМС у Львівській області. Головною метою зустрічі був пошук шляхів вирішення проблемних питань в сфері працевлаштування іноземців в Україні, зокрема усунення технічних перешкод в продовженні посвідок на тимчасове проживання та дозволів на працевлаштування. За результатами наради учасники домовилися підготувати проект меморандуму про наміри з метою спрощеного адміністрування видачі вищезгаданих документів в рамках чинного законодавства. Паралельно підготувати проект змін до нормативно-правових актів, що регулюють відносини сторін у сфері працевлаштування іноземців. Також домовлено провести повторну зустріч з метою узгодження подальших дій через тиждень поточного місяця.

На нараді були присутні представники Європейської Бізнес Асоціації, Львівського обласного центру зайнятості та Головного управління ДМС у Львівській області.

Головною метою зустрічі був пошук шляхів вирішення проблемних питань в сфері працевлаштування іноземців в Україні, зокрема усунення технічних перешкод в продовженні посвідок на тимчасове проживання та дозволів на працевлаштування.

За результатами наради учасники домовилися підготувати проект меморандуму про наміри з метою спрощеного адміністрування видачі вищезгаданих документів в рамках чинного законодавства.

Паралельно підготувати проект змін до нормативно-правових актів, що регулюють відносини сторін у сфері працевлаштування іноземців. Також домовлено провести повторну зустріч з метою узгодження подальших дій через тиждень поточного місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: