fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Марафон майстер-класів від Академії бізнесу EY

24/ 11/ 2017
  4-8 грудня відбудеться Марафон майстер-класів від Академії бізнесу EY, який буде складатися з шести практикумів для розвитку soft та hard skills. Під час Марафону тренер Анжела Тіттел навчить мистецтву публічних виступів, роботі з запереченнями клієнтів та технікам переконання в переговорах. Костянтин Коптелов розповість про систему OKR та її переваги порівняно з KPI, а також метод гнучкого проектного управління Agile. Ганна Григораш допоможе краще зрозуміти, що таке стратегія бізнесу, як її розробити й впровадити. Спеціально для членів EBA Академія надає знижку в розмірі 20%. Після проходження майстер-класів кожен учасник отримає сертифікат та безцінний досвід від викладачів-практиків. Програма Марафону майстер-класів: 4 грудня Вступ до Agile 5 грудня Аргументація: техніки переконання в переговорах Стратегія бізнесу 6 грудня OKR або зміна KPI 7 грудня Заперечення клієнтів: ефективні способи роботи на практиці 8 грудня Публічні виступи: секрети впевненої поведінки Реєстрація: +38 (044)-499-33-48 [email protected]

4-8 грудня відбудеться Марафон майстер-класів від Академії бізнесу EY, який буде складатися з шести практикумів для розвитку soft та hard skills.

Під час Марафону тренер Анжела Тіттел навчить мистецтву публічних виступів, роботі з запереченнями клієнтів та технікам переконання в переговорах.

Костянтин Коптелов розповість про систему OKR та її переваги порівняно з KPI, а також метод гнучкого проектного управління Agile.

Ганна Григораш допоможе краще зрозуміти, що таке стратегія бізнесу, як її розробити й впровадити.

Спеціально для членів EBA Академія надає знижку в розмірі 20%. Після проходження майстер-класів кожен учасник отримає сертифікат та безцінний досвід від викладачів-практиків.

Програма Марафону майстер-класів:

4 грудня Вступ до Agile
5 грудня Аргументація: техніки переконання в переговорах
Стратегія бізнесу
6 грудня OKR або зміна KPI
7 грудня Заперечення клієнтів: ефективні способи роботи на практиці
8 грудня Публічні виступи: секрети впевненої поведінки

Реєстрація: +38 (044)-499-33-48

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: