fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mamunya IP увійшла до трійки лідерів ІВ згідно щорічного дослідження одного з найбільших українських юридичних видавництв PRAVO.UA

24/ 01/ 2024
  Ми потрапили до трійки лідерів ІВ за результатами щорічного дослідження одного з найбільших українських юридичних видавництв PRAVO.UA. Крім того, наш керуючий партнер Олександр Мамуня визнаний одним із лідерів професії IP в Україні. Виходячи з методології та комплексного набору критеріїв оцінки, наведений вище результат свідчить як про безсумнівну репутацію нашої фірми за такими показниками, як ефективність, кількість справ, дохід і наш досвід, а також підтверджений місцевими колегами. Ми високо цінуємо визнання колег і неймовірно раді, що результати нашої самовідданої роботи користуються повагою та підтримкою на ринку юридичних послуг. Ми продовжуємо працювати для наших клієнтів, використовуючи найновіші професійні знання та глибокий досвід нашої команди.

Ми потрапили до трійки лідерів ІВ за результатами щорічного дослідження одного з найбільших українських юридичних видавництв PRAVO.UA. Крім того, наш керуючий партнер Олександр Мамуня визнаний одним із лідерів професії IP в Україні.

Виходячи з методології та комплексного набору критеріїв оцінки, наведений вище результат свідчить як про безсумнівну репутацію нашої фірми за такими показниками, як ефективність, кількість справ, дохід і наш досвід, а також підтверджений місцевими колегами.

Ми високо цінуємо визнання колег і неймовірно раді, що результати нашої самовідданої роботи користуються повагою та підтримкою на ринку юридичних послуг.

Ми продовжуємо працювати для наших клієнтів, використовуючи найновіші професійні знання та глибокий досвід нашої команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: