fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mamunya IP отримала високу оцінку в довіднику The Legal 500 EMEA 2024

29/ 03/ 2024
  Наш керуючий партнер Олександр Мамуня був зарахований до Зали слави за його постійну виняткову роботу та репутацію в галузі інтелектуальної власності. Партнер Ганна Прохорова також була відзначена як Висхідна зірка, що ще раз продемонструвало її неабиякий досвід і талант. Ми пишаємося тим, що можемо поділитися деякими відгуками наших клієнтів, які підкреслюють видатну роботу нашої команди та наше непохитне прагнення надавати першокласні юридичні послуги. «Олександр Мамуня – справжній лідер команди, який є видатним професіоналом у сфері інтелектуальної власності та права, а ще кращий менеджер команди та контактна точка для клієнта. Ілона Болюбаш, Олексій Лук’янов і Наталія Бадора — його команда з патентних спорів, яка розглядає наші справи в суді. Всі вони дуже уважні до деталей і досвідчені в судових процедурах, ми не відчували з ними жодних проблем і раді продовжувати працювати з усіма». «Достовірні та впевнені: отримана від них інформація правильна. Вони виконують свої обіцянки: діють, як обіцяли і домовилися. Вони чуйні та доступні швидко. Вони виконують роботу швидко. Вони спілкуються чітко і коротко – по суті». «Олександр є керуючим партнером, і він надає консультації по суті, коли ми їх просимо. Його фірма є нашим єдиним контактом для будь-яких питань ІВ. Анастасія Міндрул та Ольга Резницька – найкращі адвокати з реєстрації торгових марок та будь-якої пов’язаної з цим роботи. Вони завжди відповідають швидко, точно оцінюють бюджет і терміни. Ми раді з ними працювати». Рухаючись вперед, ми залишаємося відданими наданню високоякісних послуг і заслуговуванню довіри та задоволення наших клієнтів.

Наш керуючий партнер Олександр Мамуня був зарахований до Зали слави за його постійну виняткову роботу та репутацію в галузі інтелектуальної власності. Партнер Ганна Прохорова також була відзначена як Висхідна зірка, що ще раз продемонструвало її неабиякий досвід і талант.

Ми пишаємося тим, що можемо поділитися деякими відгуками наших клієнтів, які підкреслюють видатну роботу нашої команди та наше непохитне прагнення надавати першокласні юридичні послуги.

«Олександр Мамуня – справжній лідер команди, який є видатним професіоналом у сфері інтелектуальної власності та права, а ще кращий менеджер команди та контактна точка для клієнта. Ілона Болюбаш, Олексій Лук’янов і Наталія Бадора — його команда з патентних спорів, яка розглядає наші справи в суді. Всі вони дуже уважні до деталей і досвідчені в судових процедурах, ми не відчували з ними жодних проблем і раді продовжувати працювати з усіма».

«Достовірні та впевнені: отримана від них інформація правильна. Вони виконують свої обіцянки: діють, як обіцяли і домовилися. Вони чуйні та доступні швидко. Вони виконують роботу швидко. Вони спілкуються чітко і коротко – по суті».

«Олександр є керуючим партнером, і він надає консультації по суті, коли ми їх просимо. Його фірма є нашим єдиним контактом для будь-яких питань ІВ. Анастасія Міндрул та Ольга Резницька – найкращі адвокати з реєстрації торгових марок та будь-якої пов’язаної з цим роботи. Вони завжди відповідають швидко, точно оцінюють бюджет і терміни. Ми раді з ними працювати».

Рухаючись вперед, ми залишаємося відданими наданню високоякісних послуг і заслуговуванню довіри та задоволення наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: