fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Маленьке місто – великі пригоди: SkyUp анонсує рейси до Меммінгена

05/ 01/ 2021
  З 30 березня 2021 р. авіакомпанія SkyUp розпочинає польотну програму Київ – Меммінген – Київ. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щосуботи. Вильоти з Києва заплановані на зручний час о 10:15. Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero. Меммінген – невеличке баварське містечко, що зберігає відчуття історії. Старовинна архітектура, що у деяких місцях збереглася ще з часів Відродження, неспішний ритм, привітливі мешканці, а головне – небагато туристів, що робить ціни у Меммінгені привабливішими. До того ж, місто розташоване таким чином, що з нього можна дістатись як у Мюнхен, так і в австрійський Зальцбург, чи на прогулянку в Альпи. Баварський Меммінген – ще один німецький напрямок польотної програми SkyUp у 2021 році. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Гамбурга, Дюссельдорфа та Штутгарта. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. Нагадаємо, що саме зараз триває акція «Від Різдва до Різдва», що дозволяє запланувати подорож на вигідних умовах – до 7 січня 2021 р. ще можна встигнути й придбати квитки на літні напрямки зі знижкою 10%. Дізнавайтесь офіційні правила акції та відкривайте світ разом зі SkyUp.

З 30 березня 2021 р. авіакомпанія SkyUp розпочинає польотну програму Київ – Меммінген – Київ. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щосуботи. Вильоти з Києва заплановані на зручний час о 10:15.

Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero.

Меммінген – невеличке баварське містечко, що зберігає відчуття історії. Старовинна архітектура, що у деяких місцях збереглася ще з часів Відродження, неспішний ритм, привітливі мешканці, а головне – небагато туристів, що робить ціни у Меммінгені привабливішими. До того ж, місто розташоване таким чином, що з нього можна дістатись як у Мюнхен, так і в австрійський Зальцбург, чи на прогулянку в Альпи.

Баварський Меммінген – ще один німецький напрямок польотної програми SkyUp у 2021 році. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Гамбурга, Дюссельдорфа та Штутгарта.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.

Нагадаємо, що саме зараз триває акція «Від Різдва до Різдва», що дозволяє запланувати подорож на вигідних умовах – до 7 січня 2021 р. ще можна встигнути й придбати квитки на літні напрямки зі знижкою 10%. Дізнавайтесь офіційні правила акції та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: